Z Prawem Łatwiej Body Wrapper

Zacznij tutaj

Cześć, witaj na moim blogu – “Z Prawem Łatwiej”. Nazywam się Paulina Łysikowska i jestem tu po to by Ci pomóc.

Pomagam osobom przedsiębiorczym – takim jak Ty – skupić się na tym co najważniejsze. Czyli na przekuciu pomysłu na biznes w sukces! By to w ogóle było możliwe niezbędnym jest zapewnienie sobie odpowiedniego bezpieczeństwa.

Na moim blogu znajdziesz konkretne informacje na temat tego jak rozpocząć i jak prowadzić swój biznes aby był on zgodny z prawem. Dowiesz się jak chronić swoje interesy oraz jak w najpełniejszy sposób skorzystać z tego na co pozwala nam prawodawca.

Wpisy na blogu mają na celu w jak najłatwiejszy sposób przeprowadzić Cię przez zawiłości prawne, które napotkasz na ścieżce rozwoju swojej działalności. Bez zbędnego meandrowania, trudnych i przydługawych wywodów. Wskazuję na to co musisz wiedzieć abyś mógł spać spokojnie.

Na blogu poruszam tematy związane z prowadzeniem biznesu on-line, ze sprzedażą, rękodziełem, świadczeniem usług czy zawieraniem umów na odległość. Odnoszę się także do Twoich praw twórcy internetowego. Opowiadam o umowach po to żebyś nigdy nie podpisywał czegoś co może Ci zaszkodzić.

Treści na blogu kieruję do osób prowadzących mikroprzedsiębiorstwa, zakładających start-up czy jednoosobową działalność. W ten sposób oferuję pomoc w odnalezieniu się w dżungli nowych reguł i zasad. Zaczynając swoją przygodę z biznesem wszystko jest za trudne i za drogie. Po przeczytaniu moich wpisów zrozumiesz, że wcale nie musi takie być. Na stronie znajdziesz także treści związane z działaniem w formie spółek prawa handlowego. Przydadzą Ci się na dalszym etapie rozwoju firmy.

Prawo może być łatwe, ale dopiero po odpowiednim tłumaczeniu specjalisty. Dlatego edukuję, podpowiadam i podrzucam gotowe rozwiązania, żebyś Ty, ze spokojną głową, mógł snuć plany na podbój wszechświata. 😉

Mam nadzieję, że treści dostępne na blogu okażą się dla Ciebie przydatne i rozwieją sporo wątpliwości. Jeżeli borykasz się z jakimś problemem prawnym lub pewne zagadnienia poruszane przeze mnie we wpisach wciąż wydają Ci się niejasne, skontaktuj się ze mną. W miarę możliwości postaram się Ci pomóc. 🙂

Na początek zachęcam Cię do zapoznania się z poniższymi informacjami:

  1. Polityka prywatności i plików cookies – aby dowiedzieć się w jaki sposób przetwarzane są Twoje dane osobowe podczas korzystania z mojej strony internetowej.
  2. Działalność bez rejestracji i bez ZUS – czy to możliwe? – aby dowiedzieć się czy możesz otworzyć biznes na próbę i nie ponieść żadnych negatywnych konsekwencji, gdy coś pójdzie nie tak?
  3. Legalny newsletter – Twój newsletter zgodny z prawem krok po kroku – aby zacząć budować własne kanały przekazu, które pozwolą Ci zdobyć pierwszych klientów.
  4. Polityka prywatności – czy muszę ją mieć? – aby sprawdzić czy musisz opracować taki dokument.
  5. Polityka bezpieczeństwa – kto musi ją mieć? – aby sprawdzić jakie dokumenty musisz przygotować, by móc legalnie działać w sieci.
  6. Procedura zapisu na newsletter – aby dowiedzieć się jak stworzyć prawidłowy proces zapisu na Twój newsletter.